UCJ1E331MCL1GS
NichiconNichicon
UCJ1E331MCL1GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UCJ1E331MCL1GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
listoch: 1.UCJ1E331MCL1GS.pdf2.UCJ1E331MCL1GS.pdf3.UCJ1E331MCL1GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie UCJ1E331MCL1GS
Číslo dielu UCJ1E331MCL1GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UCJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 400mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia - obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 493-6440-6
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 1.5 Ohm Detailný popis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.5 Ohm 2000 Hrs @ 125°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose