UCD1E331MNL1GS
NichiconNichicon
UCD1E331MNL1GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UCD1E331MNL1GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
listoch: 1.UCD1E331MNL1GS.pdf2.UCD1E331MNL1GS.pdf3.UCD1E331MNL1GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UCD1E331MNL1GS
Číslo dielu UCD1E331MNL1GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria UCD Ripple Current @ nízkej frekvencie 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 493-6384-2
UCD1E331MNL1GS-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 160 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF