UBX2C150MPL
NichiconNichicon
UBX2C150MPL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UBX2C150MPL
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 15UF 20% 160V RADIAL
listoch: 1.UBX2C150MPL.pdf2.UBX2C150MPL.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
  • správa
Špecifikácie UBX2C150MPL
Číslo dielu UBX2C150MPL Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 15UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 57256 pcs Dátový hárok 1.UBX2C150MPL.pdf2.UBX2C150MPL.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UBX Ripple Current @ nízkej frekvencie 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 198mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 27 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 15µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C kapacitné 15µF