UBX1V2R2MPL
NichiconNichicon
UBX1V2R2MPL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UBX1V2R2MPL
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.UBX1V2R2MPL.pdf2.UBX1V2R2MPL.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UBX1V2R2MPL
Číslo dielu UBX1V2R2MPL Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 196690 pcs Dátový hárok 1.UBX1V2R2MPL.pdf2.UBX1V2R2MPL.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UBX Ripple Current @ nízkej frekvencie 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 50mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-16670
UBX1V2R2MPL-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 27 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 2.2µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C
kapacitné 2.2µF aplikácia Automotive