UBW2A331MPD
NichiconNichicon
UBW2A331MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UBW2A331MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.UBW2A331MPD.pdf2.UBW2A331MPD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie UBW2A331MPD
Číslo dielu UBW2A331MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 36829 pcs Dátový hárok 1.UBW2A331MPD.pdf2.UBW2A331MPD.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria UBW Ripple Current @ nízkej frekvencie 895mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.79A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -55°C ~ 135°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Životnosť @ Temp. -
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can kapacitné 330µF