UBT2V100MPD
NichiconNichicon
UBT2V100MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UBT2V100MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
listoch: 1.UBT2V100MPD.pdf2.UBT2V100MPD.pdf
  • správa
Špecifikácie UBT2V100MPD
Číslo dielu UBT2V100MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 170832 pcs Dátový hárok 1.UBT2V100MPD.pdf2.UBT2V100MPD.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UBT Ripple Current @ nízkej frekvencie 85mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 153mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-16625
UBT2V100MPD-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapacitné 10µF aplikácia Automotive
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UBT2G4R7MPD8
UBT2G4R7MPD8
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 4.7UF 20% 400V THRUHOLE
Skladom: 146881 pcs
Stiahnuť ▼: UBT2G4R7MPD8.pdf
RFQ
UBT2G470MHD
UBT2G470MHD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Skladom: 96132 pcs
Stiahnuť ▼: UBT2G470MHD.pdf
RFQ
UBT2V100MPD8
UBT2V100MPD8
popis: CAP ALUM 10UF 20% 350V THRU HOLE
Stiahnuť ▼: UBT2V100MPD8.pdf
UBT2V220MHD
UBT2V220MHD
popis: CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Stiahnuť ▼: UBT2V220MHD.pdf
UBT2V100MPD8TD
UBT2V100MPD8TD
Stiahnuť ▼: UBT2V100MPD8TD.pdf
UBT2V100MPD1TD
UBT2V100MPD1TD
popis: CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL