UBT2E100MPD
NichiconNichicon
UBT2E100MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UBT2E100MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
listoch: 1.UBT2E100MPD.pdf2.UBT2E100MPD.pdf
  • správa
Špecifikácie UBT2E100MPD
Číslo dielu UBT2E100MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 198775 pcs Dátový hárok 1.UBT2E100MPD.pdf2.UBT2E100MPD.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UBT Ripple Current @ nízkej frekvencie 78mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 140.4mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-14887
UBT2E100MPD-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 10µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapacitné 10µF aplikácia Automotive