UBT2C220MPD
NichiconNichicon
UBT2C220MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UBT2C220MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
listoch: 1.UBT2C220MPD.pdf2.UBT2C220MPD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UBT2C220MPD
Číslo dielu UBT2C220MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 224662 pcs Dátový hárok 1.UBT2C220MPD.pdf2.UBT2C220MPD.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UBT Ripple Current @ nízkej frekvencie 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 207mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-16621
UBT2C220MPD-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapacitné 22µF aplikácia Automotive