UBT1K331MHD8
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UBT1K331MHD8
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 80V THRU HOLE
listoch: 1.UBT1K331MHD8.pdf2.UBT1K331MHD8.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie UBT1K331MHD8
Číslo dielu UBT1K331MHD8 Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 80V THRU HOLE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 76159 pcs Dátový hárok 1.UBT1K331MHD8.pdf2.UBT1K331MHD8.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria UBT Ripple Current @ nízkej frekvencie 670mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.39A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 21 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Výška - sedenie (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
kapacitné 330µF aplikácia Automotive