UBC1V331MNS1MS
NichiconNichicon
UBC1V331MNS1MS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UBC1V331MNS1MS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
listoch: 1.UBC1V331MNS1MS.pdf2.UBC1V331MNS1MS.pdf3.UBC1V331MNS1MS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie UBC1V331MNS1MS
Číslo dielu UBC1V331MNS1MS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria UBC Ripple Current @ nízkej frekvencie 435.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 650mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 493-4474-1
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 150°C
kapacitné 330µF aplikácia Automotive