PLX1D151MDL1
NichiconNichicon
PLX1D151MDL1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PLX1D151MDL1
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V T/H
listoch: 1.PLX1D151MDL1.pdf2.PLX1D151MDL1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie PLX1D151MDL1
Číslo dielu PLX1D151MDL1 Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 70619 pcs Dátový hárok 1.PLX1D151MDL1.pdf2.PLX1D151MDL1.pdf
Napätie - hodnotené 20V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm) séria PLX
Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 100kHz hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 493-14199
PLX1D151MDL1-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 26 mOhm
Detailný popis 150µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 26 mOhm 3000 Hrs @ 125°C kapacitné 150µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PLX1D151MDL1TD
PLX1D151MDL1TD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V T/H