PLG1C331MCO1TD
NichiconNichicon
PLG1C331MCO1TD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PLG1C331MCO1TD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H
listoch: 1.PLG1C331MCO1TD.pdf2.PLG1C331MCO1TD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie PLG1C331MCO1TD
Číslo dielu PLG1C331MCO1TD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 97967 pcs Dátový hárok 1.PLG1C331MCO1TD.pdf2.PLG1C331MCO1TD.pdf
Napätie - hodnotené 16V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm) séria PLG
Ripple Current @ High Frequency 4.7A @ 100kHz hodnotenie -
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 493-14144-2
493-14144-2-ND
PLG1C331MCO1TD-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 13 mOhm
Detailný popis 330µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 13 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PLG1A561MCO1
PLG1A561MCO1
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H
Skladom: 103873 pcs
Stiahnuť ▼: PLG1A561MCO1.pdf
RFQ
PLG1C471MDO1
PLG1C471MDO1
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Skladom: 103066 pcs
Stiahnuť ▼: PLG1C471MDO1.pdf
RFQ
PLGR EXTENDER
PLGR EXTENDER
výrobcovia: C&K
popis: SWITCH PUSHBUTTON
Stiahnuť ▼:
PLG1A122MDO1
PLG1A122MDO1
popis: CAP ALUM POLY 1200UF 20% 10V T/H
Stiahnuť ▼: PLG1A122MDO1.pdf
PLG1C331MCO1
PLG1C331MCO1
popis: CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H