PLF1D470MCL2
NichiconNichicon
PLF1D470MCL2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PLF1D470MCL2
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V T/H
listoch: 1.PLF1D470MCL2.pdf2.PLF1D470MCL2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie PLF1D470MCL2
Číslo dielu PLF1D470MCL2 Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 121718 pcs Dátový hárok 1.PLF1D470MCL2.pdf2.PLF1D470MCL2.pdf
Napätie - hodnotené 20V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm) séria PLF
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 493-16560
PLF1D470MCL2-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 45 mOhm
Detailný popis 47µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 45 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 47µF