PLF1D121MCL2
NichiconNichicon
PLF1D121MCL2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PLF1D121MCL2
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V T/H
listoch: 1.PLF1D121MCL2.pdf2.PLF1D121MCL2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
  • správa
Špecifikácie PLF1D121MCL2
Číslo dielu PLF1D121MCL2 Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 57783 pcs Dátový hárok 1.PLF1D121MCL2.pdf2.PLF1D121MCL2.pdf
Napätie - hodnotené 20V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm) séria PLF
Ripple Current @ High Frequency 2.8A @ 100kHz hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 35 mOhm Detailný popis 120µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 35 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 120µF aplikácia General Purpose