PLF0E331MCO8TD
NichiconNichicon
PLF0E331MCO8TD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PLF0E331MCO8TD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H
listoch: 1.PLF0E331MCO8TD.pdf2.PLF0E331MCO8TD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie PLF0E331MCO8TD
Číslo dielu PLF0E331MCO8TD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 269492 pcs Dátový hárok 1.PLF0E331MCO8TD.pdf2.PLF0E331MCO8TD.pdf
Napätie - hodnotené 2.5V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm) séria PLF
Ripple Current @ High Frequency 5.6A @ 100kHz hodnotenie -
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 493-14081-2
493-14081-2-ND
PLF0E331MCO8TD-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 7 mOhm
Detailný popis 330µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF