PCV1V151MCL1GS
NichiconNichicon
PCV1V151MCL1GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCV1V151MCL1GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V SMD
listoch: 1.PCV1V151MCL1GS.pdf2.PCV1V151MCL1GS.pdf3.PCV1V151MCL1GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie PCV1V151MCL1GS
Číslo dielu PCV1V151MCL1GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 35V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm) séria PCV
Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 100kHz hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 493-4389-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 28 mOhm
Detailný popis 150µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 28 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 150µF