PCV1D560MCL2GS
NichiconNichicon
PCV1D560MCL2GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCV1D560MCL2GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 56UF 20% 20V SMD
listoch: 1.PCV1D560MCL2GS.pdf2.PCV1D560MCL2GS.pdf3.PCV1D560MCL2GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie PCV1D560MCL2GS
Číslo dielu PCV1D560MCL2GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 56UF 20% 20V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 20V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm) séria PCV
Ripple Current @ High Frequency 1.3A @ 100kHz hodnotenie -
obal Original-Reel® Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 493-4531-6 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 48 mOhm
Detailný popis 56µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 48 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 56µF