PCS0G151MCL1GS
NichiconNichicon
PCS0G151MCL1GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCS0G151MCL1GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
listoch: 1.PCS0G151MCL1GS.pdf2.PCS0G151MCL1GS.pdf3.PCS0G151MCL1GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie PCS0G151MCL1GS
Číslo dielu PCS0G151MCL1GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 4V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm) séria PCS
Ripple Current @ High Frequency 2.2A @ 100kHz hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 493-3962-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 25 mOhm
Detailný popis 150µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 150µF