PCR1V151MCL6GS
NichiconNichicon
PCR1V151MCL6GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCR1V151MCL6GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V SMD
listoch: 1.PCR1V151MCL6GS.pdf2.PCR1V151MCL6GS.pdf3.PCR1V151MCL6GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PCR1V151MCL6GS
Číslo dielu PCR1V151MCL6GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 35V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm) séria PCR
Ripple Current @ High Frequency 3.1A @ 100kHz hodnotenie -
obal Original-Reel® Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 493-13761-6 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.398" (10.10mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 22 mOhm
Detailný popis 150µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 22 mOhm 4000 Hrs @ 125°C kapacitné 150µF