PCF1C181MCL4GS
NichiconNichicon
PCF1C181MCL4GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCF1C181MCL4GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V SMD
listoch: 1.PCF1C181MCL4GS.pdf2.PCF1C181MCL4GS.pdf3.PCF1C181MCL4GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PCF1C181MCL4GS
Číslo dielu PCF1C181MCL4GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 16V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm) séria PCF
Ripple Current @ High Frequency 4.4A @ 100kHz hodnotenie -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 493-14011-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 16 mOhm
Detailný popis 180µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 16 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 180µF