PCF0E152MCL9GS
NichiconNichicon
PCF0E152MCL9GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCF0E152MCL9GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V SMD
listoch: 1.PCF0E152MCL9GS.pdf2.PCF0E152MCL9GS.pdf3.PCF0E152MCL9GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PCF0E152MCL9GS
Číslo dielu PCF0E152MCL9GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 2.5V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm) séria PCF
Ripple Current @ High Frequency 5.44A @ 100kHz hodnotenie -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 493-13976-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 12 mOhm
Detailný popis 1500µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 12 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 1500µF