LQS2V331MELB30
NichiconNichicon
LQS2V331MELB30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LQS2V331MELB30
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
listoch: 1.LQS2V331MELB30.pdf2.LQS2V331MELB30.pdf
  • správa
Špecifikácie LQS2V331MELB30
Číslo dielu LQS2V331MELB30 Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 28188 pcs Dátový hárok 1.LQS2V331MELB30.pdf2.LQS2V331MELB30.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria LQS Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.716A @ 50kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 493-7710
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose