LLS2Z471MELY
NichiconNichicon
LLS2Z471MELY Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LLS2Z471MELY
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 180V SNAP
listoch: 1.LLS2Z471MELY.pdf2.LLS2Z471MELY.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie LLS2Z471MELY
Číslo dielu LLS2Z471MELY Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 470UF 20% 180V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 46923 pcs Dátový hárok 1.LLS2Z471MELY.pdf2.LLS2Z471MELY.pdf
Napätie - hodnotené 180V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria LLS Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.91A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.865A @ 50kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 493-2480
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.378" (35.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 470µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 470µF aplikácia General Purpose