LLS2W820MELY
NichiconNichicon
LLS2W820MELY Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LLS2W820MELY
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
listoch: 1.LLS2W820MELY.pdf2.LLS2W820MELY.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie LLS2W820MELY
Číslo dielu LLS2W820MELY Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 86237 pcs Dátový hárok 1.LLS2W820MELY.pdf2.LLS2W820MELY.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria LLS Ripple Current @ nízkej frekvencie 800mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.144A @ 50kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 493-2595
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.378" (35.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 82µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 82µF aplikácia General Purpose