LKSA2103MESA
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LKSA2103MESA
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 10000UF 20% 42V SNAP IN
listoch: LKSA2103MESA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie LKSA2103MESA
Číslo dielu LKSA2103MESA Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 10000UF 20% 42V SNAP IN Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 26311 pcs Dátový hárok LKSA2103MESA.pdf
Napätie - hodnotené 42V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria LKS Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.5A @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 10000µF 42V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
kapacitné 10000µF aplikácia Audio