LGY2E331MELA
NichiconNichicon
LGY2E331MELA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LGY2E331MELA
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
listoch: LGY2E331MELA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie LGY2E331MELA
Číslo dielu LGY2E331MELA Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 32622 pcs Dátový hárok LGY2E331MELA.pdf
tolerancia 330µF Veľkosť pozemnej plochy 0.394" (10.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm) séria LGY
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can - Snap-In
Pitch - Konektor 250V Balík / puzdro -
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet kondenzátorov 1.2A @ 120Hz
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Výrobné číslo výrobcu LGY2E331MELA
Životnosť @ Temp. - impedancia -
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) Rozšírený popis 330µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20% popis CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
aplikácia 7000 Hrs @ 105°C