LGX2E331MELA25
NichiconNichicon
LGX2E331MELA25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LGX2E331MELA25
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
listoch: 1.LGX2E331MELA25.pdf2.LGX2E331MELA25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie LGX2E331MELA25
Číslo dielu LGX2E331MELA25 Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 61408 pcs Dátový hárok 1.LGX2E331MELA25.pdf2.LGX2E331MELA25.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria LGX Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.32A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.98A @ 50kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 493-8017
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose