LGU2W101MELY
NichiconNichicon
LGU2W101MELY Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LGU2W101MELY
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
listoch: 1.LGU2W101MELY.pdf2.LGU2W101MELY.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie LGU2W101MELY
Číslo dielu LGU2W101MELY Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 46524 pcs Dátový hárok 1.LGU2W101MELY.pdf2.LGU2W101MELY.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria LGU Ripple Current @ nízkej frekvencie 690mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 986.7mA @ 50kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 493-2848
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.772" (45.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 100µF aplikácia General Purpose