LGU2P391MELY
NichiconNichicon
LGU2P391MELY Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LGU2P391MELY
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 220V SNAP
listoch: 1.LGU2P391MELY.pdf2.LGU2P391MELY.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie LGU2P391MELY
Číslo dielu LGU2P391MELY Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 390UF 20% 220V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 57106 pcs Dátový hárok 1.LGU2P391MELY.pdf2.LGU2P391MELY.pdf
Napätie - hodnotené 220V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria LGU Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.1A @ 50kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 493-2727
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.772" (45.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 390µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 390µF aplikácia General Purpose