LGU2P181MELY
NichiconNichicon
LGU2P181MELY Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LGU2P181MELY
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 180UF 20% 220V SNAP
listoch: 1.LGU2P181MELY.pdf2.LGU2P181MELY.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie LGU2P181MELY
Číslo dielu LGU2P181MELY Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 180UF 20% 220V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 94093 pcs Dátový hárok 1.LGU2P181MELY.pdf2.LGU2P181MELY.pdf
Napätie - hodnotené 220V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria LGU Ripple Current @ nízkej frekvencie 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.35A @ 50kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 493-2719
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 180µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 180µF aplikácia General Purpose