LGU2F181MELY
NichiconNichicon
LGU2F181MELY Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LGU2F181MELY
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP
listoch: 1.LGU2F181MELY.pdf2.LGU2F181MELY.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie LGU2F181MELY
Číslo dielu LGU2F181MELY Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 69210 pcs Dátový hárok 1.LGU2F181MELY.pdf2.LGU2F181MELY.pdf
tolerancia 180µF Veľkosť pozemnej plochy 0.394" (10.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm) séria LGU
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can - Snap-In
Pitch - Konektor 315V Balík / puzdro -
Ostatné mená 493-8488
LGU2F181MELY-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Počet kondenzátorov 900mA @ 120Hz Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks
Výrobné číslo výrobcu LGU2F181MELY Životnosť @ Temp. -
impedancia - Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
Rozšírený popis 180µF 315V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
popis CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP aplikácia 3000 Hrs @ 105°C