LGU2D561MELY
NichiconNichicon
LGU2D561MELY Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LGU2D561MELY
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
listoch: 1.LGU2D561MELY.pdf2.LGU2D561MELY.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie LGU2D561MELY
Číslo dielu LGU2D561MELY Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 56688 pcs Dátový hárok 1.LGU2D561MELY.pdf2.LGU2D561MELY.pdf
tolerancia 560µF Veľkosť pozemnej plochy 0.394" (10.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm) séria LGU
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can - Snap-In
Pitch - Konektor 200V Balík / puzdro -
Ostatné mená 493-2699 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Počet kondenzátorov 1.58A @ 120Hz Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks
Výrobné číslo výrobcu LGU2D561MELY Životnosť @ Temp. -
impedancia - Výška - sedenie (Max) 1.969" (50.00mm)
Rozšírený popis 560µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
popis CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP aplikácia 3000 Hrs @ 105°C