LGR2G331MELC40
NichiconNichicon
LGR2G331MELC40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LGR2G331MELC40
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
listoch: 1.LGR2G331MELC40.pdf2.LGR2G331MELC40.pdf
  • správa
Špecifikácie LGR2G331MELC40
Číslo dielu LGR2G331MELC40 Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13964 pcs Dátový hárok 1.LGR2G331MELC40.pdf2.LGR2G331MELC40.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria LGR Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.716A @ 50kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 493-7834
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 35 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose