LGR2E331MELB25
NichiconNichicon
LGR2E331MELB25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LGR2E331MELB25
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
listoch: 1.LGR2E331MELB25.pdf2.LGR2E331MELB25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie LGR2E331MELB25
Číslo dielu LGR2E331MELB25 Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 28338 pcs Dátový hárok 1.LGR2E331MELB25.pdf2.LGR2E331MELB25.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria LGR Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.8A @ 50kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 493-7923
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose