LGNW6331MELA50
NichiconNichicon
LGNW6331MELA50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LGNW6331MELA50
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
listoch: 1.LGNW6331MELA50.pdf2.LGNW6331MELA50.pdf
  • správa
Špecifikácie LGNW6331MELA50
Číslo dielu LGNW6331MELA50 Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 22588 pcs Dátový hárok 1.LGNW6331MELA50.pdf2.LGNW6331MELA50.pdf
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria LGN Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.42A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.0306A @ 50kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 493-8384
LGNW6331MELA50-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose