LGJ2Z331MELC15
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LGJ2Z331MELC15
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP
listoch: 1.LGJ2Z331MELC15.pdf2.LGJ2Z331MELC15.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie LGJ2Z331MELC15
Číslo dielu LGJ2Z331MELC15 Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35117 pcs Dátový hárok 1.LGJ2Z331MELC15.pdf2.LGJ2Z331MELC15.pdf
Napätie - hodnotené 180V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria LGJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.65A @ 50kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF