LGJ2C331MELB15
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LGJ2C331MELB15
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP
listoch: 1.LGJ2C331MELB15.pdf2.LGJ2C331MELB15.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie LGJ2C331MELB15
Číslo dielu LGJ2C331MELB15 Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 46312 pcs Dátový hárok 1.LGJ2C331MELB15.pdf2.LGJ2C331MELB15.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria LGJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 50kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 493-16456
LGJ2C331MELB15-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose