LDM2G151MERYGA
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LDM2G151MERYGA
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
listoch: LDM2G151MERYGA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie LDM2G151MERYGA
Číslo dielu LDM2G151MERYGA Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 29806 pcs Dátový hárok LDM2G151MERYGA.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria LDM Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.17A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.6731A @ 50kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 150µF