LDM2D271MERYGA
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LDM2D271MERYGA
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 200V RADIAL
listoch: LDM2D271MERYGA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie LDM2D271MERYGA
Číslo dielu LDM2D271MERYGA Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 270UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 33520 pcs Dátový hárok LDM2D271MERYGA.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria LDM Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.32A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.98A @ 50kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 270µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 270µF