F911V685MCC
NichiconNichicon
F911V685MCC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F911V685MCC
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2312
listoch: F911V685MCC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie F911V685MCC
Číslo dielu F911V685MCC Výrobca Nichicon
popis CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2312 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 64872 pcs Dátový hárok F911V685MCC.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - hodnotené 35V
typ Molded tolerancia 6.8µF
Veľkosť pozemnej plochy - Balík dodávateľov zariadení C
Veľkosť / rozmer 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) séria F91
Stav RoHS Cut Tape (CT) polarizácia 2312 (6032 Metric)
Ostatné mená 493-2325-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu F911V685MCC Životnosť @ Temp. 600 mOhm
Výška - sedenie (Max) 0.106" (2.70mm) Vlastnosti General Purpose
Rozšírený popis 6.8µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 600 mOhm ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
popis CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2312 aplikácia -