F321A476MBA
NichiconNichicon
F321A476MBA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F321A476MBA
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP TANT POLY 47UF 10V 1411
listoch: F321A476MBA.pdf
  • správa
Špecifikácie F321A476MBA
Číslo dielu F321A476MBA Výrobca Nichicon
popis CAP TANT POLY 47UF 10V 1411 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4229 pcs Dátový hárok F321A476MBA.pdf
Napätie - hodnotené 10V typ Molded
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
séria F32 hodnotenie -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 1411 (3528 Metric)
Ostatné mená 493-3155-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Kód veľkosti výrobcu B Životnosť @ Temp. -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.083" (2.10mm) Vlastnosti General Purpose
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 70 mOhm Detailný popis 47µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm
kapacitné 47µF