YB225CWCKW01-5F12-JB
NKK SwitchesNKK Switches
YB225CWCKW01-5F12-JB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: YB225CWCKW01-5F12-JB
Výrobca / Značka: NKK Switches
Popis produktu SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
listoch: YB225CWCKW01-5F12-JB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie YB225CWCKW01-5F12-JB
Číslo dielu YB225CWCKW01-5F12-JB Výrobca NKK Switches
popis SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4120 pcs Dátový hárok YB225CWCKW01-5F12-JB.pdf
Napätie - DC 30V Napájacie napätie - AC 125V
typ Standard, Illuminated Stýl ukončenia Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcia prepínača On-Mom séria YB2
Rozmery výrezu panelu Circular - 22.00mm Dia obal Bulk
Ostatné mená YB225CWCKW01/CUL-5F12-JB
YB225CWCKW01/CUL-5F12-JB-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 50°C
Typ montáže Panel Mount, Front Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Mechanický život 1,000,000 Cycles Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Napätie osvetlenia (nominálne) 12 VDC Typ osvetlenia, Farba LED, Green
Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals Elektrický život 100,000 Cycles
Detailný popis Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Aktuálne hodnotenie 3A (AC/DC)