YB216CWCKW01-5F12-JB
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: YB216CWCKW01-5F12-JB
Výrobca / Značka: NKK Switches
Popis produktu SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
listoch: YB216CWCKW01-5F12-JB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie YB216CWCKW01-5F12-JB
Číslo dielu YB216CWCKW01-5F12-JB Výrobca NKK Switches
popis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3992 pcs Dátový hárok YB216CWCKW01-5F12-JB.pdf
Napätie - DC 30V Napájacie napätie - AC 125V
typ Standard, Illuminated Stýl ukončenia Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcia prepínača On-On séria YB2
Rozmery výrezu panelu Circular - 22.00mm Dia obal Bulk
Prevádzková teplota -25°C ~ 50°C Typ montáže Panel Mount, Front
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život 200,000 Cycles
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu IP65 - Dust Tight, Water Resistant Napätie osvetlenia (nominálne) 12 VDC
Typ osvetlenia, Farba LED, Green Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals
Aktuálne hodnotenie 3A (AC/DC) Farba - pohon / uzáver Clear (White Filter/Diffuser)