FDSD0420D-R33M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
FDSD0420D-R33M=P3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FDSD0420D-R33M=P3
Výrobca / Značka: Murata Electronics
Popis produktu FIXED IND 330NH 7.7A 14 MOHM
listoch: FDSD0420D-R33M=P3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie FDSD0420D-R33M=P3
Číslo dielu FDSD0420D-R33M=P3 Výrobca Murata Electronics
popis FIXED IND 330NH 7.7A 14 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 186764 pcs Dátový hárok FDSD0420D-R33M=P3.pdf
typ - tolerancia ±20%
Veľkosť / rozmer 0.165" L x 0.165" W (4.20mm x 4.20mm) tienenie Shielded
séria FDS0420 hodnotenie AEC-Q200
Q @ Freq - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Nonstandard Ostatné mená 490-13172-2
Prevádzková teplota - Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Metal
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 330nH
Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 330nH Shielded Inductor 7.7A 14 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 14 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 7.7A Aktuálny - Sýtosť 15A