CSTCE12M0G15C99-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCE12M0G15C99-R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSTCE12M0G15C99-R0
Výrobca / Značka: Murata Electronics
Popis produktu CER RES 12.0000MHZ 33PF SMD
listoch: 1.CSTCE12M0G15C99-R0.pdf2.CSTCE12M0G15C99-R0.pdf3.CSTCE12M0G15C99-R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie CSTCE12M0G15C99-R0
Číslo dielu CSTCE12M0G15C99-R0 Výrobca Murata Electronics
popis CER RES 12.0000MHZ 33PF SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
typ Ceramic Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
séria CERALOCK® CSTCE obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 3-SMD, Non-Standard Ostatné mená 490-12584-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
impedancia 40 Ohms výška 0.031" (0.79mm)
Frekvenčná tolerancia ±0.1% Frekvenčná stabilita ±0.13%
Frekvencia 12MHz Vlastnosti Built in Capacitor
Detailný popis 12MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 33pF ±0.13% 40 Ohms -40°C ~ 125°C Surface Mount kapacitné 33pF