CFUKF455KD1X-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CFUKF455KD1X-R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFUKF455KD1X-R0
Výrobca / Značka: Murata Electronics
Popis produktu CERM FILTER 455 KHZ
listoch: CFUKF455KD1X-R0.pdf
  • správa
Špecifikácie CFUKF455KD1X-R0
Číslo dielu CFUKF455KD1X-R0 Výrobca Murata Electronics
popis CERM FILTER 455 KHZ Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5961 pcs Dátový hárok CFUKF455KD1X-R0.pdf
Veľkosť / rozmer 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm) séria CFUKF
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 3-SMD, J-Lead
Ostatné mená 490-7740-1 Typ montáže Surface Mount
Výška (Max) 0.157" (4.00mm)