CDSCB10M7GA135-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CDSCB10M7GA135-R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDSCB10M7GA135-R0
Výrobca / Značka: Murata Electronics
Popis produktu DISCR SMD FOR MELEXIS TH711XX
listoch: 1.CDSCB10M7GA135-R0.pdf2.CDSCB10M7GA135-R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie CDSCB10M7GA135-R0
Číslo dielu CDSCB10M7GA135-R0 Výrobca Murata Electronics
popis DISCR SMD FOR MELEXIS TH711XX Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 157309 pcs Dátový hárok 1.CDSCB10M7GA135-R0.pdf2.CDSCB10M7GA135-R0.pdf
Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) séria CDSCB
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1808 (4520 Metric), 2 PC Pad
Ostatné mená 490-4726-2
CDSCB10M7GA135R0
Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Strata vloženia 3dB
impedancia - Výška (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekvencia 10.7MHz Center Typ filtra Discriminator
Bandwidth 155kHz
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CDSER400
CDSER400
výrobcovia: Comchip Technology
popis: DIODE GEN PURP 80V 100MA 0503