#B953AS-331M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
#B953AS-331M=P3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: #B953AS-331M=P3
Výrobca / Značka: Murata Electronics
Popis produktu FIXED IND
listoch: #B953AS-331M=P3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie #B953AS-331M=P3
Číslo dielu #B953AS-331M=P3 Výrobca Murata Electronics
popis FIXED IND Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 101996 pcs Dátový hárok #B953AS-331M=P3.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
tienenie Shielded séria -
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 490-14111-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 330µH Výška - sedenie (Max) 0.268" (6.80mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 330µH Shielded Wirewound Inductor 830mA 495 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 495 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 830mA
Aktuálny - Sýtosť 830mA