UATM30M2C
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UATM30M2C
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IC RF AMP 40MHZ-30GHZ
listoch: UATM30M2C.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 506 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 506 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25 pcs
  • správa
Špecifikácie UATM30M2C
Číslo dielu UATM30M2C Výrobca Microsemi
popis IC RF AMP 40MHZ-30GHZ Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 506 pcs Dátový hárok UATM30M2C.pdf
Napätie - Napájanie 5V Frekvencia testovania 30GHz
séria - Typ RF -
P1dB 17dBm Obrázok šumu 5.5dB
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant zisk 18dB
Frekvencia 40MHz ~ 30GHz Detailný popis RF Amplifier IC 40MHz ~ 30GHz