UA0L65VM
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UA0L65VM
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IC RF AMP 100KHZ-65GHZ
listoch: UA0L65VM.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 14 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 14 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie UA0L65VM
Číslo dielu UA0L65VM Výrobca Microsemi
popis IC RF AMP 100KHZ-65GHZ Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 14 pcs Dátový hárok UA0L65VM.pdf
Napätie - Napájanie 7V Frekvencia testovania 65GHz
séria - Typ RF -
P1dB - Obrázok šumu -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant zisk 30dB
Frekvencia 100kHz ~ 65GHz Detailný popis RF Amplifier IC 100kHz ~ 65GHz
Prúd - dodávka 236mA